پیام مدیر عامل

شرکت گسترش خدمات آتیه اندیشان سپهر شرق از ابتدای تأسیس خود تا اکنون  همواره در پی آن بوده که کیفیت تولیدات  را به عنوان محور و هدف خود برگزیند، تعهد شرکت به کیفیت تا جایی است که در بدترین دوران اقتصادی  نیز این مهم را رها ننموده و  تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفته ایم .

اکنون که با تلاش‌های مسئولان فضای تازه‌ای در اقتصاد کشور ایجاد شده و این فضا بی‌شک بر روی مبادلات تجاری کشور تأثیرگذار خواهد شد، به دنبال آن هستیم تا بر پایه نوآوری مبتنی بر سلیقه مشتریان عزیز، نه تنها سهم بازار داخلی را افزایش دهیم، بلکه سهم بازار خارجی خود را ارتقاء بخشیم.

از خداوند متعال خواهانم که در اجرای این تعهد بزرگ یاری‌مان کند و آینده‌ای هرچه بهتر و تابناک‌تر را برای میهن عزیزاسلامی مان مقدّر فرماید.
بدون تردید موفقیت یک کار تیمی است، برای موفق شدن عوامل بسیاری دخیل هستند . به همین سبب ما در این مسیر حضور همه کسانی که آرمانی و رویایی مشترک دارند را ارج می نهیم و دست همکاری آنان را به گرمی می فشاریم.

امیدواریم که در سایه عنایت الهی و با اراده جدی همراهان و ذینفعان آتیه اندیشان سپهر شرق جایگاهی در خور شأن ظرفیت ها و نام ایران فراهم گردد.